top of page

VISIEM MATU TIPIEM

SHAMPOOING ZENIFIANT Attīrošs šampūns ar ēdelveisa ziediem.

Iedarbība: Šampūns ir izstrādāts biežai lietošanai,bagātināts ar ēdelveisa ziedu un kumelīti, attīra, piepilda ar skābekli un atbrīvo no toksīniem normālu vai taukainu galvas ādu. Mati ir viegli un tīri.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4minūtes.

SHAMPOOING HAUTE TOLERANCE Šampūns jūtīgai galvas ādai ar auzu pienu un sulīgiem gvajaves augļiem.

Iedarbība: Maigais, īpaši izstrādātais šampūns palīdzēs novērst kairinājumu. Šampūns ir bagātināts ar sulīgiem gvajaves augļiem, tas maigi attīra un nekairina normālu un sausu galvas ādu. Mati ir spīdīgi un viegli veidojami.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet,pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

EMULSION HYDRA DEMELANTE Mitrinoša emulsija ar sulīgām upeņu un melleņu ogām.

Iedarbība: Atvieglo matu veidošanu, vienlaikus atjaunojot un mitrinot matu šķiedru. Matiem ir atjaunots mirdzošs spīdums, tie atkal ir mīksti.

Lietošana:Pirms lietošanas sakratiet. Izsmidziniet līdzekli uz matu garumu un to sausajiem galiem. Neizskalojiet. Sāciet matu ieveidošanu.

BOTANICAL SECRET ar ēteriskajām eļļām. 

Iedarbība: Ieguvumu un patiesa atslābinājuma mirkļa avots ar „ledaini vēsu” efektu. Botanical Secret ar piparmētras, Austrālijas sudrabkoka un eikalipta eļļām atsvaidzina, atjauno, attīra un nomierina. Tas sniedz uzmundrinošu labsajūtas un atslābinājuma sajūtu. Tas sagatavo un stimulē galvas ādu, lai uzlabotu citu ieteikto šampūnu un matu kopšanas līdzekļu iedarbību.

Lietošana:  Uzklājiet dažas eļļas piles uz galvas ādas, šķirot matus šķipsnās. Viegli pamasējiet. Atstājiet uz dažām minūtēm, pēc tam izmazgājiet matus ar šampūnu.

Secret Professionnel SUPER SERUM

NEIZSKALOJAMS AEROSOLS AR ACUMIRKLĪGU IEDARBĪBU UZ MATU IZSKATU

1. Aizsargā matus no augstas temperatūras

2. Atvieglo atšķetināšanu

3. Atvieglo modelēšanu

4. Mīkstina matu šķiedru

5. Atjauno

6. Uzlabo matu struktūru

7. Antioksidējoša iedarbība

8. Piešķir spīdumu

9. Mitrina matus

10. Padara gludus

bottom of page