top of page

    MASQUE    BRILLANCE 

               COULEUR 

 

     Ar limnantes sēklu eļļu

 

SHINE AND COLOR MASKA krāsotu matu spīdumam ar limnantes sēklu eļļu. Iedarbība: Maska aizsargā krāsotus matus ar citronu ekstraktu, krāsas ksācijas līdzekli un limnantessēklu eļļu, kas satur mitrinošās un atjaunojošās neaizstājamās taukskābes. Tā saglabā patizteiksmīgāko krāsu toņu spilgtumu.

 

Lietošana: Uzklājiet uz izmazgātiem, mitriem matiem sadalotlīdzekli visā matu garumā. Maigi pamasējiet labākai iekļūšanai matu šķiedrās. Atstājiet matos 2-5minūtes.

                         CREME DE BEAUTE 

 

                     ar aprikožu kauliņu eļļu.

 

 

Dienas krēms matiem BEAUTY CREMEPLUS ar aprikožu kauliņu eļļu.Iedarbība: Īsts dienas krēms matiem, kasapvieno aprikožu kauliņu eļļu (bagātīgi saturoleīnskābi) ar liepziedu, alvejas un malvasekstraktiem. Tas dziļi baro, atjauno keratīnamitruma līmeņus un nodrošina matiem ilgstošuaizsardzību.

 

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiemmatiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā,sadalot daudzumu uz matu garumu un togaliem. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktumatu šķiedrās. Neizskalojiet. Sāciet matuieveidošanu.

                        SHAMP VEGETAL LISSANT

 

ar bambusa ekstraktu unsasmalcinātas priedes koksnes derivātu.

 

ŠAMPŪNS NEPAKĻĀVĪGIEM MATIEM BOTANICALSMOOTHING ar bambusa ekstraktu unsasmalcinātas priedes koksnes derivātu.Iedarbība: Šampūns satur aktīvās sastāvdaļas, kasaizsargā matus un iedarbojas pret to lūšanu, lainovērstu matu pūkošanos, sniegtu tiem intensīvumitrināšanu un mirdzumu. Mati ir viegli veidojami,zīdaini mīksti un nevainojami taisni. Matusakārtojums saglabājas ilgi.

 

Lietošana: Uzklājietuz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tamizskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēcnepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu unatstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

 

SPRAY VOLUMATEUR

 

 

 

 

Ar rīsu proteīniem

 

 

IZSMIDZINĀMS LĪDZEKLIS MATU APJOMAM ar rīsu proteīniem. Iedarbība: Šis atsvaidzinošais un uzmundrinošaismitrinošais līdzeklis ar rīsu proteīniem efektīvi aizsargāmatus pret karsto matu veidošanas ierīču radītajiembojājumiem, vienlaikus padarot tos mirdzošākus. Bagātināts ar sveķiem, tas nostiprina matu šķiedru nosaknēm līdz matu galiem, padara matus spoži mirdzošusun piešķir tiem apjomu.

 

Lietošana: Šķipsnu pēcšķipsnas izsmidzināt izmazgātu, ar dvieli nosusinātumatu sakņu zonā un vidusdaļā. Neizskalot. Veidot kāparasti, izmantojot fēnu, vai ļaut matiem izžūt dabiski.Ja produkts iekļūst acīs, nekavējoties tās rūpīgi izskalot.

MASQUE PULP

 

 

 

Ar guarānas ekstraktu

 

 

PULP MASKA matu apjomam ar guarānas ekstraktu.Iedarbība: Matu apjomu palielinošajai Pulp maskai piemīt krēmīga, viegla konsistence, kas veidomatus un maina to formu līdz pat matu galiņiem. Tās struktūru veidojošās vielas piešķir apjomu unuzlabo smalku, neaizsargātu matu struktūru, ļaujot tiem kļūt spēcīgākiem un spoži mirdzošiem.

 

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu uzmatu garumu un to galiem. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 2-3minūtēm. Izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu.

                      BAUME VEGETAL LISSANT

 

Ar bambusa ekstraktu unsasmalcinātas priedes koksnes derivātu

 

 

BALZĀMS NEPAKĻĀVĪGIEM MATIEM BOTANICALSMOOTHING ar bambusa ekstraktu unsasmalcinātas priedes koksnes derivātu.Iedarbība: Šim matus izlīdzinošajam sastāvam,kas nesatur silikonu, piemīt liftinga efekts, kaspadara matus pakļāvīgākus, vienlaikus aizsargājotpret mitrumu un kaitīgiem ārējiem faktoriem. Aktīvās sastāvdaļas palīdz novērst matu lūšanu,atšķetinot matus un piešķirot tiem spoguļamirdzuma efektu.

 

Lietošana: uzklājiet uz mitriemmatiem un viegli iemasējiet. Emulģējiet, pēc tamizskalojiet matus ar lielu ūdens daudzumu. Pēcnepieciešamības atkārtojiet uzklāšanu atstājotlīdzekli uz matiem 2-4 minūtes.

    MASQUE SUBLIM

 

 

 

 

Ar kokvilnas  ziediem

 

 

 

Mitrinoša matu maska SUBLIM HYDRATING ar kokvilnas  ziediem.

Iedarbība: Maska ir izstrādāta ar kokvilnas sēklu eļļu un bambusu, lai atjaunotu sausu matu elastīgumu un vijīgumu. Tās bagātīgā, viegli smaržojošā konsistence padara matus viegli ķemmējamus, mati nekļūst smagi, un dziļi atjaunojas to šķiedra.

 

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu uz matu garumu un to galiem. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 10 minūtēm. Izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu

SHAMP ENERGIE BOUCLES

 

 

Ar limnantes sēklu eļļu

 

 

ŠAMPŪNS ar limnantes sēklu eļļu CURL ENERGYCIRTAINIEM MATIEM UN MATIEM, KUROS LIKTIILGVIĻŅI.

 

Iedarbība: Šampūns ar sulīgiem kivi augļiem (zema pHvērtība, bagātīgi satur C vitamīnu) izlīdzina mata zvīņas unpiešķir mirdzumu, noteiktību un elastīgumu cirtainiemmatiem un matiem, kuros likti ilgviļņi. Skābuma pakāpe unmitrinošās īpašības padara Curl Energy šampūnu ideālipiemērotu smalkiem, krāsotiem matiem, kam trūkstdzīvīguma. Tas sniedz cirtām apjomu un noteiktību,nepadarot matus smagākus.

 

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdensdaudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet uzklāšanu atstājot līdzekli uz matiem 2-4 minūtes.

SHAMP BRILLANCE COULEUR

 

 


 

Ar citrusu augļu un kliņģerītes ekstraktu

 

 

 

ŠAMPŪNS KRĀSOTU MATU SPĪDUMAM SHINE AND COLOR ar citrusu augļu un kliņģerītes ekstraktu. Iedarbība: Shine and Color šampūns ir pirmais solis krāsotumatu kopšanā. Tas apvieno trīs aktīvās augu sastāv daļas divkāršas iedarbības risinājumam. Dabīgi skābenais citrusuaugļu ekstrakts aizver un izlīdzina matu kutikulu zvīņas, laiaizsargātu krāsu. Kliņģerītes ekstrakts, apvienojumā ar rapšusēklu derivātu, mitrina matus un padara tos mīkstus, ļaujottiem kļūt vijīgiem un ilgstoši mirdzošiem.

 

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tamizskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamībasatkārtojiet uzklāšanu atstājot līdzekli uz matiem 2-4 minūtes. Izmantot pirmās 15 dienas pēc matu krāsošanas, pēc tamkombinējiet to ar citiem šampūniem.

     MASQUE RICHESSE INTENSE

 

 

Ar pasi oras eļļu

 

 

Intensīvi barojoša INTENSE RICHNESS MASKA ar pasi oras eļļu.Iedarbība: Maska apvieno pasi oras eļļu un karitē koka sviestu, lai dziļi atjaunotu bojātus matus unsniegtu tiem nepieciešamo barošanu, uzlabojot matu šķiedru sakļaušanos. Tādējādi tiek atjaunotsmatu mirdzums un dzīvīgums.

 

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valriekstalielumā, sadalot daudzumu uz matu garumu un to galiem. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktumatu šķiedrās. Atstājiet uz 10 minūtēm, kā minimums. Izķemmējiet matus, pēc tam izskalojiet ar lielusiltā ūdens daudzumu.

              SHAMP SUBLIM HYDRATANT

 

 

Ar narcises vaska ekstraktu

 

 

Mitrinošs šampūns SUBLIM HYDRATING ar narcises vaska ekstraktu. Iedarbība: Šampūns bagātīgi satur dzeltenās narcises vasku, plūškoka ogu novārījumu unkviešu proteīnus, kas maigi mitrina un aizsargāmatus pret kaitīgiem ārējiem apstākļiem. Tasatjauno sausus un ļoti sausus matus, padarot tosspoži mirdzošus un veselīgus.

 

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4minūtes.

SHAMP LEGERETE

 

 

 

 

 

With Bitter Orange essential oil

 

 

Aerial Shampoo gently cleanses and revitalizes hair with its purifying, invigorating, and regulating effects. Indulge yourself with its amazing pure sensation.

 

PROFESSIONAL’S TECHNIQUES

 

Apply to wet hair and massage gently. Lather then rinse thoroughly. Repeat and leave on for 2-4 minutes. To help restore the scalp’s balance, add 3ml of Botanical Secret to Aerial Shampoo and massage for 2-3 minutes. Guaranteed comfort and satisfaction.

SHAMP ZENIFIANT

 

 

With Edelweiss flower

 

 

Attīrošs šampūns ZENIFIANT ar ēdelveisaziediem.Iedarbība: Šampūns ir izstrādāts biežai lietošanai,bagātināts ar ēdelveisa ziedu un kumelīti, attīra,piepilda ar skābekli un atbrīvo no toksīniemnormālu vai taukainu galvas ādu. Mati ir viegli untīri.

 

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem unmaigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdensdaudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojietlīdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4minūtes.

SHAMP VOLUMATEUR

 

 

 

 

 

ar sulīgiemdateļplūmes augļiem.

 

 

ŠAMPŪNS MATU APJOMAM ar sulīgiemdateļplūmes augļiem.Iedarbība: Šampūns matu apjomam ar eksotisku unizsmalcinātu aromātu būs kā uzmundrinoša peldetaviem matiem. Tas nostiprina un palielina matuapjomu ar stimulējošu sulīgu dateļplūmes augļu,ženšeņa ekstrakta un keratīna hidrolizāta kombināciju.Mati ir viegli veidojami un ķemmējami. Tie ir apjomīgiun spoži mirdzoši.

 

Lietošana: Uzklājiet uz mitriemmatiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lieluūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojietlīdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

                      SHAMP RENFORT 

 

Ar žeņšeņa un hinīnkoka mizas ekstraktu

NOSTIPRINOŠS REINFORCING ŠAMPŪNS ar žeņšeņa un hinīnkoka mizas ekstraktu.Iedarbība: Patiesi spēcinošs mazgāšanas līdzeklis galvas ādai, tas ļauj matiem atgūt dzīvīgumu.Aktīvo augu sastāvdaļu kombinācija ļauj šim šampūnam uz galvas ādu iedarboties nostiprinoši,atjaunojoši un stimulējoši. Tas palīdz aizsargāt arī mata sīpoliņu.

 

Lietošana: Uzklājiet uz mitriemmatiem un maigi iemasējiet ar pirkstu galiem līdz iegūstas bagātīgas putas. Izskalojiet ar lielu ūdensdaudzumu.

 

 

SHAMP HAUTE TOLERANCE

 

ar auzu pienu un sulīgiem gvajaves augļiem.

Šampūns jūtīgai galvas ādai HIGH TOLERANCE ar auzu pienu un sulīgiem gvajaves augļiem.Iedarbība: Maigais, īpaši izstrādātais šampūnspalīdzēs novērst kairinājumu. Šampūns Irbagātināts ar sulīgiem gvajaves augļiem, tas maigiattīra un nekairina normālu un sausu galvas ādu.Mati ir spīdīgi un viegli veidojami.

 

Lietošana:Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet,pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēcnepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu unatstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

SHAMP FRIO STIMULANT

 

 

 

 

Ar piparmētras ēterisko eļļu.

 

 

Pretblaugznu atsvaidzinošs un stimulējošs šampūns COOL STIMULATING ar piparmētras ēterisko eļļu. Iedarbība: Lielisks līdzeklis galvas ādas atveseļošanai. piparmētru ēteriskās eļļas ledaini vēsā iedarbība liek galvasādai sarauties, kamēr salicilskābe un piroktona olamīnsbloķē blaugznu veidošanās procesu un veicina tomazināšanos, dabīgi veicot galvas ādas pīlingu.Tasnodrošina tūlītēju labsajūtas un tīrības sajūtu, unblaugznas ir novērstas uz ilgāku laiku.

 

Lietošana: Uzklājietuz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojietar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojietuzklāšanu atstājot līdzekli uz matiem 2-4 minūtes.Partijas numurs, tilpums, sastāvs - skatīt uziepakojuma.

                EMULSION HYDRA DEMELANTE

 

              Ar sulīgām upeņuun melleņu ogām.

Mitrinoša emulsija DETANGLINGHYDRA-EMULSION ar sulīgām upeņuun melleņu ogām. Iedarbība: Atvieglo matu veidošanu,vienlaikus atjaunojot un mitrinot matušķiedru. Matiem ir atjaunots mirdzošsspīdums, tie atkal ir mīksti.

 

Lietošana:Pirms lietošanas sakratiet. Izsmidzinietlīdzekli uz matu garumu un to sausajiemgaliem. Neizskalojiet. Sāciet matuieveidošanu.

              SERUM VEGETAL LISSANT

 

          Ar bambusa šķiedru ekstraktu

SMOOTHING SERUM VEGETAL NEPAKĻĀVĪGIEM MATIEM ar bambusa šķiedru ekstraktu. Iedarbība: Serums matu veidošanai, kas bagāts araktīvajām augu sastāvdaļām, maigi un nevainojaminogludina matus, neļauj tiem elektrizēties, pārveidomatus visā to garumā un galos. Tā netaukainais sastāvs,kas nav jāizskalo, atvieglo efektīvu matu veidošanuikdienā un aizsargā matus pret karsto matu veidošanasierīču izraisītiem bojājumiem. Matu apjoms tiekkontrolēts, un cirtas ir vijīgas.

 

Lietošana: Uz labi nosusinātiem matiem, uzklāt pērleslieluma serumu visā matu garumā. Neizskalot. Veidot kāparasti, izmantojot fēnu, vai ļaut matiem izžūt dabiski.Var izmantot uz sausiem matiem katru dienu.

 

bottom of page