top of page

SPROGAINIEM UN KRĀSOTIEM MATIEM

SHAMPOOING BRILLANCE COULEUR Šampūns krāsotu matu spīdumam ar citrusu augļu un kliņģerītes ekstraktu.

Iedarbība: šampūns ir pirmais solis krāsotu matu kopšanā. Tas apvieno trīs aktīvās augu sastāv daļas divkāršas iedarbības risinājumam. Dabīgi skābenais citrusu augļu ekstrakts aizver un izlīdzina matu kutikulu zvīņas, lai aizsargātu krāsu. Kliņģerītes ekstrakts, apvienojumā ar rapšusēklu derivātu, mitrina matus un padara tos mīkstus, ļaujot tiem kļūt vijīgiem un ilgstoši mirdzošiem.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet uzklāšanu atstājot līdzekli uz matiem 2-4 minūtes. Izmantot pirmās 15 dienas pēc matu krāsošanas, pēc tam kombinējiet to ar citiem šampūniem.

SHAMPOOING ENERGIE BOUCLES Šampūns ar limnantes sēklu eļļu cirtainiem matiem un matiem kuros likti ilgviļņi.

Iedarbība: Šampūns ar sulīgiem kivi augļiem (zems Ph līmenis, bagātīgi satur C vitamīnu) izlīdzina mata zvīņas un piešķir mirdzumu, noteiktību un elastīgumu cirtainiem matiem un matiem, kuros likti ilgviļņi. Skābuma pakāpe un mitrinošās īpašības padara šampūnu ideāli piemērotu smalkiem, krāsotiem matiem, kam trūkst dzīvīguma. Tas sniedz cirtām apjomu un noteiktību,nepadarot matus smagākus.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet uzklāšanu atstājot līdzekli uz matiem 2-4 minūtes.

SOIN BRILLANCE COULEUR  Maska krāsotu matu spīdumam ar limnantes sēklu eļļu.

Iedarbība: Maska aizsargā krāsotus matus ar citronu ekstraktu, krāsas fiksācijas līdzekli un limnantes sēklu eļļu, kas satur mitrinošās un atjaunojošās, neaizstājamās taukskābes. Tā saglabā pat izteiksmīgāko toņu spilgtumu.

Lietošana: Uzklājiet uz izmazgātiem, mitriem matiem sadalot līdzekli visā matu garumā. Maigi pamasējiet labākai iekļūšanai matu šķiedrās. Atstājiet matos 2-5minūtes. Izskalojiet.

bottom of page