top of page

SAUSIEM UN ĻOTI SAUSIEM MATIEM

SHAMPOOING SUBLIM HYDRATANT Mitrinošs šampūns ar narcises vaska ekstraktu.

Iedarbība: Šampūns bagātīgi satur dzeltenās narcises vasku, plūškoka ogu novārījumu un kviešu proteīnus, kas maigi mitrina un aizsargā matus pret kaitīgiem ārējiem apstākļiem. Tas atjauno sausus un ļoti sausus matus, padarot tos spoži mirdzošus un veselīgus.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

MASQUE SUBLIM Mitrinoša matu maska ar kokvilnas  ziediem.

Iedarbība: Maska ir izstrādāta ar kokvilnas sēklu eļļu un bambusu, lai atjaunotu sausu matu elastīgumu un vijīgumu. Tās bagātīgā, viegli smaržojošā konsistence padara matus viegli ķemmējamus, mati nekļūst smagi, un dziļi atjaunojas to šķiedra.

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu matu garumā. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 10 minūtēm. Izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu.

MASQUE RICHESSE INTENSE Intensīvi barojoša maska ar pasifloras eļļu.

Iedarbība: Maska apvieno pasifloras eļļu un karitē koka sviestu, lai dziļi atjaunotu bojātus matus un sniegtu tiem nepieciešamo barošanu, uzlabojot matu šķiedru sakļaušanos. Lietojot masku tiek atjaunots matu mirdzums un dzīvīgums.

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu matu garumā. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 10 minūtēm, kā minimums. Izķemmējiet matus, pēc tam izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu.

CREME DE BEAUTE  Dienas krēms matiem ar aprikožu kauliņu eļļu.

Iedarbība: Īsts dienas krēms matiem, kas apvieno aprikožu kauliņu eļļu (bagātīgi satur oleīnskābi) ar liepziedu, alvejas un malvas ekstraktiem. Tas dziļi baro, atjauno keratīna mitruma līmeņus un nodrošina matiem ilgstošu aizsardzību.

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā,sadalot daudzumu uz matu garumu un togaliem. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Neizskalojiet. Sāciet matu ieveidošanu.

HUILE SUBTILE  Aizsargājoša ar smiltsērkšķa eļļu.

Iedarbība: Bagātināta ar smiltsērkšķu un moringas sēklu eļļa, kas lielā daudzumā satur neaizstājamās taukskābes, vitamīnus un atjaunojošus mikroelementus, Delicate eļļa sakļauj sausu matu zvīņas un atjauno to dabisko aizsardzību. Mati ir mīksti, spoži mirdzoši, ar uzlabotu spēju piesaistīt gaismu.

Lietošana: Piemērota pirms matu mazgāšanas. Uzklājiet līdzekli uz matu garumu un to galiem, maigi pamasējiet. Atstājiet iedarboties uz 5-10 minūtēm. Izmazgājiet matus ar šampūnu.

SUPREME OIL Barojoša eļļa ar kukurūzas asnu eļļu. 

Iedarbība: Apvienojot barojošo eļļu (kukurūzas asnu un saulespuķu) un sojas ekstrakta iedarbību, Supreme eļļa iesūcas matu šķiedrā līdz pat kodolam, lai barotu to ar vitamīniem, neaizstājamajām taukskābēm un minerālvielām. Tiek atjaunots hipolipīdu slānis. Tā dziļi atjauno matus, ļauj tiem atgūt mirdzumu, padara mīkstus un zīdaini maigus.

Lietošana:  Sakratiet pudelīti iegūstot vienmērīgu maisījumu. Uzklājiet līdzekli uz matu garumu un to galiem. Eļļu var uzklāt arī uz galvas ādas, ja tā ir dehidrēta. Maigi pamasējiet. Atstājiet iedarboties minimums uz 10 minūtēm. Izmazgājiet matus ar šampūnu un sāciet matu ieveidošanu. Ieteicams iziet 6 nedēļu kursu.

bottom of page