top of page

PLĀNIEM MATIEM BEZ APJOMA

SHAMPOOING VOLUMATEUR  Šampūns matu apjomam ar sulīgiem dateļplūmes augļiem.

 

Iedarbība: Šampūns matu apjomam ar eksotisku un izsmalcinātu aromātu būs kā uzmundrinoša pelde taviem matiem. Tas nostiprina un palielina matu apjomu ar stimulējošu sulīgu dateļplūmes augļu,ženšeņa ekstrakta un keratīna hidrolizāta kombināciju. Mati ir viegli veidojami un ķemmējami. Tie ir apjomīgi un  mirdzoši.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

SPRAY VOLUMATEUR Izsmidzināms līdzeklis matu apjomam ar rīsu proteīniem.

Iedarbība: Šis atsvaidzinošais un uzmundrinošais, mitrinošais līdzeklis ar rīsu proteīniem efektīvi aizsargā matus pret karsto matu veidošanas ierīču radītajiem bojājumiem, vienlaikus padarot tos mirdzošākus. Bagātināts ar sveķiem, tas nostiprina matu šķiedru no saknēm līdz galiem, padara matus spoži mirdzošus un piešķir tiem apjomu.

Lietošana: Šķipsnu pēc šķipsnas izsmidzināt izmazgātu, ar dvieli nosusinātu matu sakņu zonā un vidusdaļā. Neizskalot. Veidot kā parasti, izmantojot fēnu, vai ļaut matiem izžūt dabiski. Ja produkts iekļūst acīs, nekavējoties tās rūpīgi izskalot.

MASQUE PULP Maska matu apjomam ar guarānas ekstraktu.

Iedarbība: Matu apjomu palielinošajai maskai piemīt krēmīga, viegla konsistence, kas veido matus un maina to formu līdz pat matu galiņiem. Tās struktūru veidojošās vielas piešķir apjomu un uzlabo smalku, neaizsargātu matu struktūru, ļaujot tiem kļūt spēcīgākiem un spoži mirdzošiem.

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu matu garumā. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 2-3minūtēm. Izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu.

bottom of page