top of page

LĪNIJA VĪRIEŠIEM

Secret Professionnel Detoxifiyng Jelly

Atjaunojošs gels – ārstniecisks svaiga gaisa malks! Šis gels, kura sastāvā ir piparmētra un Aloe vera, attīra galvas ādu, atjauno dabisko līdzsvaru un nerada velkošas ādas sajūtu. Aizmirstiet par blaugznām un niezi. Galvas āda sāk elpot, pateicoties atjaunotajam līdzsvaram. Jūs atgūsiet lielisku pašsajūtu.

LIETOŠANA: lai atvērtu flakonu, pagrieziet aplikatoru par ceturtdaļu. Izšķiriet matos celiņu un, izmantojot aplikatoru, rūpīgi ieklājiet līdzekli galvas ādā. Viegli masējot ar pirkstu galiem, vienmērīgi sadaliet gelu. Ja gels nokļuvis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu silta ūdens. Nesatur silikonu un parabēnus.

Secret Professionnel Detoxifying Shampoo

Atjaunojošs šampūns – ārstniecisks svaiga gaisa malks! Šis šampūns, kura sastāvā ir piparmētra un Aloe vera, attīra galvas ādu, atjauno dabisko līdzsvaru un nerada velkošas ādas sajūtu. Aizmirstiet par blaugznām un niezi Galvas āda sāk elpot, pateicoties atjaunotajam līdzsvaram. Jūs atgūsiet lielisku pašsajūtu.

LIETOŠANA: ieklājiet mitros matos. Saputojiet, pēc tam izskalojiet. Ja šampūns nokļuvis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu silta ūdens.

Nesatur silikonu un parabēnus.

Secret Professionnel All Over Energizing Shower Gel

Enerģētisks dušas šampūns-gels matiem un ķermenim.  Atmošanās ar vienu pieskārienu. Šis kompleksais dušas šampūns-gels, kura sastāvā ir greipfrūta, piparmētras un Libānas ciedra ekstrakts, dos enerģiju jūsu ķermenim un matiem katru dienu. Mati tiek mitrināti un iegūst dabisku spīdumu, kļūst paklausīgi un stipri. Ķermeni apvīs svaigs aromāts.

LIETOŠANA: uzklājiet uz ķermeņa un mitros matos. Saputojiet, pēc tam izskalojiet. Ja šampūns-gels nokļuvis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu silta ūdens.

Nesatur silikonu un parabēnus.

Secret Professionnel Force Shampoo 

Nostiprinošs šampūns – satur vitaminizētu kokteili, kura sastāvā ir greipfrūts, ciedru rieksts un piparmētra. Tas rūpējas par jūsu matiem, dod tiem spēku, apjomu un padara tos neticami gludus. Mitrināti un aizsargāti, jūsu mati izstaro dabisko spīdumu.  

LIETOŠANA: ieklājiet mitros matos. Saputojiet, pēc tam izskalojiet. Ja šampūns nokļuvis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu silta ūdens.

Nesatur silikonu un parabēnus.

bottom of page