top of page

SAULES LĪNIJA

Secret Professionnel Shampooing Corps Et Cheveux Hydratant

Mitrinošs šampūns, bagātināts ar argāna eļļu un granātābolu ekstraktu.  Šampūns ir ideāls nomierinošs līdzeklis jūsu matiem pēc uzturēšanās saulē. Šampūns viegli mazgā un nodrošina nepieciešamo galvas ādas, kā arī matu kopšanu, saglabājot to spīdumu un krāšņumu. Āda kļūst maiga, mati – mīksti un spīdīgi. 

LIETOŠANA: ieklājiet mitros matos. Saputojiet un izskalojiet. Ja šampūns nokļuvis acīs, skalojiet tās ar lielu daudzumu silta ūdens. 

Nesatur silikonu un parabēnus.

Secret Professionnel Lait fondant reparateur

Atjaunojošs pieniņš. Patiesa atjaunošanās pēc saules staru iedarbības. Pieniņš ir bagātināts ar argāna eļļu un granātābolu ekstraktu, kas satur daudz antioksidantu. Pateicoties tam, ka pieniņa tekstūra ir viegla un nav taukaina, tas mīkstina un mitrina matus, saglabājot to dabisko spīdumu un krāsu.

LIETOŠANA: uzlejiet nedaudz pieniņa uz plaukstām un vienmērīgi ieklājiet mitros vai sausos matos, īpašu uzmanību pievēršot matu galiem. Neizskalojiet.

Nesatur silikonu un parabēnus.

Secret Professionnel Huile seche protectrice

Sausā matu aizsargeļļa ar argāna eļļu, UV filtru un granātābola ekstrakta antioksidantiem. Eļļa efektīvi aizsargā matus un to krāsu no saules staru kaitīgās ietekmes. Vieglā un maigā eļļa intensīvi piesātina matu šķiedras ar skābekli, ietinot tās patīkamā apvalkā.

LIETOŠANA: pirms došanās saulē, iepūst sausos vai gandrīz sausos matos. Var lietot visas dienas garumā. Nav jāizskalo. Nesatur silikonu un parabēnus.

bottom of page