top of page

VEIDOŠANAS LĪDZEKĻI

BRUME FIXANTE

Fiksējošs izsmidzināmais līdzeklis – stipra fiksācija

Ieveidojiet, modelējiet, nofiksējiet. Bagātināts ar mitrinošo augu kolagēnu, kas neļauj matiem kļūt sausiem un aizsargā pret ārējiem kaitējumiem. SECRET PROFESSIONEL fiksējošais izsmidzināmais līdzeklis nodrošina vispārēju fiksāciju matu sakārtojumam, kā arī perfektu un ilgnoturīgu matu struktūras kontroli. Mitruma izturīga fiksācija bez nosēdumiem.

Lietošana: Vispārējai iedarbībai vienmērīgi iesmidziniet matos no 20 cm attāluma vai arī iesmidziniet atsevišķās matu vietās, lai iegūtu fiksējošo rezultātu noteiktām matu šķipsnām. Izsmidzināmo līdzekli viegli noņemt, matus izķemmējot vai izmazgājot ar šampūnu.

MATT TEXTURIZING KRĒMS – stipra fiksācija

Piešķiriet matiem dabiski izspūrušu izskatu. Bagātināts ar mitrinošo augu kolagēnu, kas neļauj matiem kļūt sausiem un aizsargā pret ārējiem kaitējumiem, SECRET PROFESSIONEL Matt Texturizing krēms apveltīs matus ar stilu, apjomu un fiksāciju. Sabužināti, pieglausti vai īpaši ieveidoti… visi matēti! Fiksācija bez nosēdumiem. Lietošana: Sasildiet plaukstās nelielu krēma daudzumu, pēc tam veidojiet matus pēc vēlēšanās. Lietojiet sausos matos. Ja iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās ar ūdeni. Tikai ārīgai lietošanai

SECRET PROFESSIONEL FOAM

Matu putas kopšanai un apjomam – vidēji stipra fiksācija: piešķirs Jūsu matu sakārtojumam apjomu un vieglumu. Bagātinātas ar mitrinošo augu kolagēnu, kas neļauj matiem kļūt sausiem un aizsargā pret ārējiem kaitējumiem, SECRET PROFESSIONEL matu putas kopšanai un apjomam ļauj iegūt brīnišķīgas cirtas, piešķir tonusu un apjomu plāniem matiem. Fiksācija bez nosēdumiem.

Lietošana: Sakratiet flakonu. Izspiediet nelielu putu daudzumu un ieklājiet mitros matos. Sāciet matu veidošanu. Nesalipina matus, neatstāj nosēdumus, viegli izķemmēt. DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: Flakons pakļauts spiedienam! Sargājiet no tiešas saules staru iedarbības un nepakļaujiet temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Nepārduriet vai nededziniet, pat pēc lietošanas. Neizsmidziniet atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Izvairieties no ieelpošanas. Neizsmidziniet acu tuvumā. Sargājiet no uzliesmošanas avotiem, nelietojiet, strādājot ar elektrotehniku. Sargājiet no bērniem. Lietojiet tikai labi vēdinātās telpās.

SECRET PROFESSIONEL HAIRSPRAY

Matu laka īpaši bagātināta ar augu kolagēnu, kam piemīt mitrinošas un aizsargājošas īpašības, nodrošina kopšanu un dabisku spīdumu jebkuram matu sakārtojumam. Tās īpaši smalkā migliņa nesamitrinās matus un nepadarīs tos lipīgus. Neatstāj nosēdumus matos, viegli noņemt, izķemmējot matus. Lietošana: Iesmidziniet sausos matos aptuveni no 35 cm attāluma. 

DROŠĪBAS NORĀDĪJUMI: Flakons pakļauts spiedienam! Sargājiet no tiešas saules staru iedarbības un nepakļaujiet temperatūrai, kas pārsniedz 50°C. Nepārduriet vai nededziniet, pat pēc lietošanas. Neizsmidziniet atklātas liesmas vai siltumu izstarojošu materiālu tuvumā. Izvairieties no ieelpošanas. Neizsmidziniet acu tuvumā. Sargājiet no uzliesmošanas avotiem, nelietojiet, strādājot ar elektrotehniku. Sargājiet no bērniem. Lietojiet tikai labi vēdinātās telpās.

WET LOOK ŽELEJA – vidēji stipra fiksācija

Nofiksē gludu vai iztaisnotu matu sakārtojumu... Bagātināta ar mitrinošo augu kolagēnu, kas neļauj matiem kļūt sausiem un aizsargā pret ārējiem kaitējumiem, SECRET PROFESSIONEL Wet Look želeja nodrošina mirdzumu un ilgnoturīgu fiksāciju, neliekot matiem izskatīties taukainiem un nepadarot tos smagus. Rezultāts: mitru matu, „tikko no dušas” izskats ar ilgstošu fiksāciju bez nosēdumiem.

Lietošana: Vienmērīgi vai pēc nepieciešamības ieklājiet mitros vai sausos matos, veidojiet pēc vēlēšanās. Ja iekļūst acīs, nekavējoties izskalojiet tās ar ūdeni. Tikai ārīgai lietošanai.

EXTREME HOLD ŽELEJA – īpaši stipra fiksācija

Kontrolējiet visu ar īpaši noturīgu fiksāciju... Bagātināta ar mitrinošo augu kolagēnu, kas neļauj matiem kļūt sausiem un aizsargā pret ārējiem kaitējumiem, SECRET PROFESSIONEL Extreme Hold želeja veido un sniedz ilgnoturīgu fiksāciju bez nosēdumiem īsu un vidēji garu matu sakārtojumos. Lietošana: Vienmērīgi iespiediet plaukstās nelielu želejas daudzumu, tad ieklājiet mitros vai sausos matos. Veidojiet matu sakārtojumu pēc vēlēšanās.

bottom of page