top of page

NEPAKĻĀVĪGIEM MATIEM

SHAMPOOING VEGETAL LISSANT Šampūns nepakļāvīgiem matiem ar bambusa ekstraktu un sasmalcinātas priedes koksnes derivātu.

Iedarbība: Šampūns satur aktīvās sastāvdaļas, kas aizsargā matus un iedarbojas pret to lūšanu, lai novērstu matu pūkošanos, sniegtu tiem intensīvu mitrināšanu un mirdzumu. Mati ir viegli veidojami,zīdaini mīksti un nevainojami taisni. Matu sakārtojums saglabājas ilgi.

Lietošana: Uzklājiet uz mitriem matiem un maigi saputojiet, pēc tam izskalojiet ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet līdzekļa uzklāšanu un atstājiet uz matiem 2-4 minūtes.

BAUME VEGETAL LISSANT Balzāms nepakļāvīgiem matiem ar bambusa ekstraktu un sasmalcinātas priedes koksnes derivātu.

Iedarbība: Šim matus izlīdzinošajam sastāvam,kas nesatur silikonu, piemīt liftinga efekts, kaspadara matus pakļāvīgākus, vienlaikus aizsargājot pret mitrumu un kaitīgiem ārējiem faktoriem. Aktīvās sastāvdaļas palīdz novērst matu lūšanu,atšķetinot matus un piešķirot tiem spoguļa mirdzuma efektu.

Lietošana: uzklājiet uz mitriem matiem un viegli iemasējiet. Emulģējiet, pēc tam izskalojiet matus ar lielu ūdens daudzumu. Pēc nepieciešamības atkārtojiet uzklāšanu atstājot līdzekli uz matiem 2-4 minūtes.

SERUM VEGETAL LISSANT Serums nepakļāvīgiem matiem ar bambusa šķiedru ekstraktu.

Iedarbība: Serums matu veidošanai, kas bagāts ar aktīvajām augu sastāvdaļām, maigi un nevainojami nogludina matus, neļauj tiem elektrizēties, pārveido matus visā to garumā un galos. Tā netaukainais sastāvs, kas nav jāizskalo, atvieglo efektīvu matu veidošanu ikdienā un aizsargā matus pret karsto matu veidošanas ierīču izraisītiem bojājumiem. Matu apjoms tiek kontrolēts, un cirtas ir vijīgas.

Lietošana: Uz labi nosusinātiem matiem, uzklāt pērles lieluma serumu visā matu garumā. Neizskalot. Veidot kā parasti, izmantojot fēnu, vai ļaut matiem izžūt dabiski. Var izmantot uz sausiem matiem katru dienu.

bottom of page