top of page

SAUSIEM UN BOJĀTIEM MATIEM

INTENSE RECONSTRUCTION Šampūns intensīvai atjaunošanai ar augu keratīnu.  

Iedarbība: Šampūns nesatur sulfātus, silikonu un parabēnus, tas ir bagātināts ar augu keratīnu (iekšējo pildvielu) un hialuronskābi (mitrinošu vielu). Tas maigi atjauno matus, padarot tos pilnībā aizsargātus un viegli ķemmējamus. Krēmīgās, maigās putas piepilda tavus matus ar saldu ziedu smaržu un atjauno to zīdainumu, apjomu un mirdzumu.

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu uz matu garumu un to galiem. Kārtīgi saputojiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 1 minūti. Izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu.

HUILE RESSOURCANTE Atjaunojošā eļļa ar ilang-ilang ēterisko eļļu. 

Iedarbība: Maigā kombinācija, ko veido nomierinošā un atjaunojošā ilang-ilang ēteriskā eļļa un atslābinošā un attīrošā apelsīnu ēteriskā eļļa, mīkstina un spēcina galvas ādu, kā arī atjauno tās līdzsvaru. Jutīgā galvas āda ir mitrināta un nomierināta.

Lietošana: Uzklājiet dažas eļļas piles uz galvas ādas, šķirot matus šķipsnās. Viegli pamasējiet. Atstājiet uz dažām minūtēm, pēc tam izmazgājiet matus ar šampūnu.

SOIN RECONSTRUCTION INTENSE Intensīvi atjaunojošs balzāms ar augu keratīnu.

Iedarbība: Unikālā kombinācija, ko veido augu keratīns, hialuronskābe (šķiedru pildviela) un keramīdi (dabīgas matu virsmu pārveidojošas vielas), ļauj šim balzamam ar augstu aktīvo augu sastāvdaļu koncentrāciju iedarboties kā atjaunojošam aizsargslānim. Balzams nesatur silikonu un parabēnus, tas atjauno matu iekšējo struktūru, izlīdzina un aizsargā matu šķiedru virsmu, atklājot matu dabīgo mirdzumu.

Lietošana: Uz tīriem, izmazgātiem matiem uzklājiet līdzekli valrieksta lielumā, sadalot daudzumu uz matu garumu un to galiem. Viegli iemasējiet, lai līdzeklis labāk tiktu matu šķiedrās. Atstājiet uz 1 minūti. Izskalojiet ar lielu siltā ūdens daudzumu.

SERUM RECONSTRUCTION INTENSE Intensīvs atjaunojošs serums ar augu keratīnu un dabīgajiem keramīdiem. 

Iedarbība: Serums satur ļoti augstu augu keratīnu un dabīgo keramīdu koncentrāciju. Tas ir īpaši paredzēts matu vidusdaļai un galiem, neaizsargātajai un visvairāk bojātajai matu šķiedru daļai, pamatīgi tos atjaunojot un novēršot matu galu šķelšanos. Bagātināts ar Brazīlijas palmu koku eļļu kompleksu, tas atjauno mirdzumu, padara mīkstus un vijīgus pat visjutīgākos matus.

Lietošana: Uz labi nosusinātiem matiem, uzklājiet pērles lieluma serumu visā matu garumā. Pēc tam sāciet ieveidošanu vai ļaujiet tiem izžūt dabīgā veidā. Neizskalojiet. Var izmantot uz sausiem matiem.

Secret Professionnel Spray Thetmo-Actif Reconstruction Intense

Secret Professionnel – termoaktīvs izsmidzināmsneizskalojams līdzeklis intensīvai matu atjaunošanai. Tas satur 97% dabīgo augu izcelsmes sastāvdaļu.
Īsts cements, kas nodrošina matu struktūras izturību un nogludina zvīņas. 


Produktam ir trīskārša iedarbība:
1. Augu izcelsmes keratīns izsmidzināmā līdzekļa sastāvā atjauno un izlīdzina mata kutikulu, nostiprinot matu struktūru.
2. Jun Dži termoaktīvie proteīni izmanto fēna un citu matu veidošanai paredzētu instrumentu siltumu, lai veicinātu augu izcelsmes proteīnu dziļāku iekļūšanu matu struktūrā.  
3. Hialuronskābe dziļi baro un mitrina matus. Pasargā matu šķiedras no lūšanas veidošanas un izlīdzināšanas laikā.

bottom of page